JARNÍ SOUTEŽ

Jarní soutěž o házecí letadýlka FLY-POP
Milé holčičky a kluci,
blíží se nám jaro a začnete si opět hrát venku, a proto se Vám může moc hodit naše nové házecí letadýlko FLY-POP. Připravili jsme pro Vás soutěž, ve které můžete získat toto naše házecí letadýlko FLY-POP. Soutěž bude velmi jednoduchá.

Stačí, když nám nakreslíte, vyfotíte, vymodelujete nebo cokoliv Vás napadne s tématem našeho letadýlka FLY-POP. Je to na Vás co zvolíte, můžete cokoliv. Pro inspiraci, koukněte na stránky tohoto letadýlka www.fly-pop.cz nebo na www.penove-hracky.cz a můžete se inspirovat.

Bude na Vás čekat 10 kusů letadýlek FLY-POP. Prvních 5 výherců vybere naše vedení firmy z nejzdařilejších a nejoriginálnějších soutěžních příspěvků a 5 dalších výherců bude vybráno formou ankety na stránkách www.fly-pop.cz.

Jména výherců zveřejníme na www.fly-pop.cz po Velikonocích.

Soutěž trvá od 3. 3. 2015 do 8. 4. 2015.

Své výtvory posílejte e-mailem na info@penove-hracky.cz nebo poštou na adresu: VEXPO CZ s.r.o., Strojírenská 26, 591 01 Žďár nad Sázavou.

Označte obrázek jménem, věkem a adresou. Při losování a pro případ výhry nutné, ať víme kam letadýlko poslat.

Svou účastí nám dáváte souhlas použít obrázek, fotku nebo model pro naše marketingové účely. To znamená umístit na webové stránky, facebook či jinou prezentaci firmy. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat písemnou formou na e-mailové adrese info@penove-hracky.cz.

Výhra není právně vymahatelná a není možnost ji směnit za finanční hotovost.

Děkujeme za účast a budeme se těšit na Vaše tvoření.

Tým Pěnové hračky
Podrobná pravidla soutěže zde:

NAPIŠTE NÁM

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Text zprávy:
Kontakt:
+420 775 558 768 Fakturační údaje: Výrobce Vylen.cz
IČ: 06138721
info@penove-hracky.cz Provozovna: Strojírenská 42, 591 01 Žďár nad Sázavou